Eby

Ebenezer Nwoko – wokalista pochodzący z Nigerii. Swoją karierę muzyczną w Polsce rozpoczął jako solista grupy MANDATES. Założył i prowadzi chór gospel EBY AND THE DEW. Ten utalentowany artysta nie boi się eksperymentów i śmiało łączy różne style, takie jak: POP, soul, reggae, gospel, czy formy współczesne.

Już niebawem rusza kolejna odsłona autorskiego projektu Eby’ego. Obecnie Eby wspólnie z Kostkiem Andriejewem i grupą znajomych pracuje nad nowym materiałem płytowym, którego fragmenty będzie można usłyszeć od PAŹDZIERNIKA w poznańskich klubach.

Jeżeli lubicie afrykańskie brzmienia i chcielibyście posłuchać dawki dobrej muzyki zaserwowanej nie tylko w zgodzie z duchem tradycji, ale zabarwionej również autorskimi poszukiwaniami i solowymi improwizacjami ZAPRASZAMY!

Więcej informacji już wkrótce na naszej stronie!

Pear

  • Pear
Pear (Piotr Gruszka), wokalista urodzony w Stargardzie Szczecińskim. Pod koniec lat 90. Był załozycielem kilku zespołów punk rockowych. Brał udział w licznych kastingach do seriali ogólnopolskich, oraz programach telewizyjnych. W nadchodzacym albumie będzie w czym wybierać, gdyż zawiera on aż 15 utworów będących wypadkową dokonań klasyków muzyki pop i rock oraz świeżego podejścia takich zespołów jak The Fray, The Script, czy Hot Chelle Rae.

SKW

strona w przebudowie