GM Records

GM Records jest pierwszą w Polsce, i jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej, tłocznią nośników optycznych. Od momentu powstania firmy, tj. od 1 czerwca 1990 roku, siła marki jest synonimem jakości obrazu, dźwięku, zaawansowania technologicznego oraz ciągłego dążenia do doskonałości, co pozwala GM Records konkurować na rynkach światowych. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę: authoringu, premasteringu, masteringu, tłoczenia płyt CD i DVD, zabezpieczania ich przed nielegalnym kopiowaniem, nadruku, konfekcji i transportu w dowolne miejsce w Europie.

Atutem GM Records jest kompleksowość usług dostarczanych klientom. Proces produkcji płyty to szereg etapów, a każdy z nich może być zrealizowany w GM Records. Jako jedyni posiadamy własne studio authoringowo – dźwiękowe. Oferujemy również pełen zakres usług konfekcjonowania, nawet tych najbardziej niestandardowych zleceń.

Zaufało nam wiele gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej. Pracujemy m.in. na rzecz klientów indywidualnych, oraz największych firm fonograficznych, wydawnictw (w tym: edukacyjnych i prasowych), agencji reklamowych, dystrybutorów i producentów filmów, instytucji, przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych. W ramach akcji patronackich wspieramy młodych artystów, służąc pomocą przy wydaniu debiutanckich płyt.

Produkty GM Records cechuje doskonała jakość. Laboratoryjne warunki, wzorowa dokładność i skrupulatna kontrola każdego z produktów, to tylko niektóre z naszych atutów. Jakość nośników sprawdzana jest na każdym etapie produkcji. Przewagę konkurencyjną zdobywamy dzięki najnowszym technologiom, oraz fachowemu personelowi. Zadowolenie klienta jest nadrzędną wartością, którą kierujemy się we wszystkich działaniach firmy. Gwarantem jakości usług GM Records są posiadane licencje, które pozwalają nam na zwielokrotnianie nośników optycznych (CD i DVD).

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Zespół GM Records

ul. Heliotropów 45/53

04-796 Warszawa

tel.: +48 22 872 27 22

fax: +48 22 872 27 06

www.gmrecords.pl